Dlaczego warto nam zaufać ? 

   Działamy z pasją i dużym zaangażowaniem dla naszych klientów już ponad 20 lat. Prowadzimy 4 sklepy stacjonarne z odżywkami i akcesoriami treningowymi. Doradzamy w doborze suplementów i ich dawkowaniu oraz zajmujemy się układaniem diet i planów treningowych. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, przynosi wspaniałe efekty. Bardzo cieszą nas sukcesy naszych klientów i pozytywne efekty stosowania odżywek, które polecamy. Jesteśmy pasjonatami aktywnego stylu życia  treningu i zdrowego odżywiania. W naszej drużynie łączymy wiedzę, młodość i doświadczenie. W skład naszego team'u wchodzą specjaliści z wielu dziedzin m.in. dietetyki sportowej, technologii żywienia, anatomii, fizjologii, biomechaniki, biochemii, absolwenci AWF, licencjonowani sędziowie, trenerzy, instruktorzy i utytułowani sportowcy z wielu dyscyplin. Jesteśmy dumni za obdarzone nas zaufanie przez sportowców rangi Mistrzostw Polski oraz klasy międzynarodowej. Odżywki, które polecamy są  testowane w trakcie zawodów oraz okresie przygotowań i treningów przez wyczynynowych sportowców.   

SPORTOWCY:

Krzysztof Suchorabski BJJ (brazylijskie jiu-jitsu)  medalista Mistrzostw Europy, wielokrotny medalista pucharów Świata oraz Grand Slam, wielokrotny Mistrz Polski

Kinga Kubicka JUDO v-ce Mistrzyni Świata indywidualnie i drużynowo federacji wojskowej, wielokrotna Mistrzyni Polski seniorek, trenerka Kadry Narodowej juniorek w Judo.

Mateusz Garbacz JUDO v-ce Mistrz Polski seniorów, 

Bartosz Słowak JUDO medalista Pucharu Polski seniorów

Sebastian Opoka MTB (kolarstwo górskie) wielokrotny medalista cylku Cyklokarpaty oraz klasyfikacji generalnej

Łukasz Wożniak  BIEGI  zwycięzca wielu biegów ulicznych w województwie świętokrzyskim i w Polsce

Łukasz Frąk  KULTURYSYTKA (męska sylwetka) finalista Mistrzost Polski oraz Debiutów, trener personalny

Piotr  Burzawa  TRÓJBÓJ SIŁOWY medalista Mistrzostw Polski Juniorów

Mateusz Brożek  TRÓJBÓJ SIŁOWY medalista Mistrzostw Polski Juniorów

Korona Handball PIŁKA RĘCZNA (drużyna kobieca)

AZS-UJK Kielce  KOSZYKÓWKA (drużyna męska)  

                                                    

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO:                                   

Obawiasz się o pochodzenie produktów,  które kupujesz  oraz właściwe ich przechowywanie?

Stawiamy na wysoką jakość! Odżywki, które oferujemy są prosto od producenta, tylko ze sprawdzonych źródeł i autoryzowanych przedstawicieli. Bezpieczny skład, sprawdzone działanie i tylko oryginalne produkty. Dbamy o odpowiednie przechowywanie towaru z zapewnieniem stałej temperatury. Jest to bardzo istotny aspekt zachowania wartości odżywczych, skuteczności działania suplementów oraz zachowania zdrowia . Nie ryzykuj zakupów z niewiadomego pochodzenia. Twoje pieniądze są bezpieczne a transakcja pewna. Masz możliwość zwrotu towaru przez 2 tygodnie. Naszym celem jest Twoja satysfakcja i zadowolenie z zakupów.

.

NISKIE CENY: 

Szukasz najniższych cen i najlepszych okazji?

Wysoką jakość łączymy z niskimi cenami. Sprawdzaj nasze zestawy promocyjne. Duże rabaty oraz gratisy do zakupów. Testery odżywek darmowe katalogi i próbki odżywek to wszystko czeka na klientów www.turbo-suple.pl  Duży wybór produktów w super cenach. Odżywki przechowywane są w dobrych warunkach w sklepach stacjonarnych. Dbamy o odpowiednie zachowanie temperatury. Jeżeli interesuje Cię asortyment, który nie jest dostępny w sklepie napisz do nas a sprowadzimy i wycenimy go specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cenowe

 

oferta specialna dla zarejestrowanych użytkowników

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Darmowa wysyłka

Wysyłka gratis już od XXXzł.Kupujesz kilka produktów i płacisz 1x za wysyłkę.

Gwarancja stałej ceny

Tylko u nas tysiące produktów w rewelacyjnych stałych cenach.

Bezpłatne fachowe doradztwo

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas!